Podpořme Doupě

Další rok je za námi – již šestý od založení spolku. Čas letí, děti dorůstají do školkového a školního věku, některé rodiny s námi zůstávají, jiné se k nám vracejí, přicházejí nové. Zkrátka život je plný změn a i v Doupěti dochází k mnoha změnám, ale zároveň jsou věci, které se nemění. Jako např. naše poslání: “Nabídnout dětem a jejich rodinám bezpečný prostor ke sdílení, vzájemné podpoře a spolupráci.” 

Tento bezpečný prostor tu je a bylo by nám líto, kdybychom o něj kvůli rostoucím cenám elektřiny, plynu a stále se zvyšující inflaci přišli. A proto je tu naše výzva. Máte Doupě rádi, chtěli byste nám pomoci s udržením prostoru a rozvojem činnosti spolku? Staňte se členy spolku. Za 500,- / rok (což je cca 1,40 Kč na den) vám bude Doupě k dispozici pro setkání s přáteli, oslavy narozenin atd. Členové mají zvýhodněné vstupné na pravidelné i jednorázové aktivity. Máte zájem se přidat? Napište na doupe@post.cz.

Nechcete se stát členy spolku, ale rád/a byste pomohl/a? Budeme rádi za dar v jakékoliv výši. Číslo bankovního účtu spolku je: 2900929279/2010 Fio banka