O nás

Jak jste již možná slyšeli, v Blovicích vznikl spolek Doupě, z. s. Posláním spolku je nabídnout dětem a jejich rodinám bezpečný prostor ke sdílení, vzájemné podpoře a spolupráci. Založily jej tři ženy na rodičovské dovolené, aby tak rozšířily nabídku aktivit nejen pro děti, ale i jejich rodiče a nastávající maminky.

Doupě

Najdete zde rodinné centrum, jehož součástí je na několik hodin v týdnu otevřena herna, zde se mohou scházet rodiče s dětmi předškolního věku, sdílet své zkušenosti, vzájemně se podporovat, spolupracovat, společně s dětmi tvořit a plánovat si různé aktivity. V Doupěti si můžete uvařit i čaj nebo kávu a vaše ratolesti si najdou nové kamarády, objeví novou hru nebo vymyslí další lumpárnu, ale hlavně je opět na chvíli odlákáte od tabletu či televize. Scházet se zde mohou i novopečené maminky se svými drobečky, aby rozebraly nejrůznější problémy, které zrovna na srdci mají, na co se zapomněly zeptat u dětské doktorky, a nemusely tak trávit dlouhé hodiny na internetových diskusích.

Těšit se můžete na nejrůznější aktivity nejen pro děti, a to ať už pravidelné (cizojazyčné hrátky, cvičení pro těhotné, cvičení pro děti, tvoření s dětmi …), tak i jednorázové akce, některé i ve spolupráci s místními organizacemi.