Pravidelné aktivity

Dopolední cvičení pro maminky

Určeno maminkám, které mají chuť protáhnout své tělo a přitom neshánět hlídání pro své děti. Jednoduše je vezměte s sebou, ty menší pozorují s hračkou v ruce maminky při cvičení a ty větší mohou využít dobře vybavenou herničku.

Těší se na vás Lucka Stalmacherová s Lucinkou (tel.: 606030197)

Kdy: úterý od 9:45 do 11:00

Příspěvek: 500,- za 10 setkání nebo jednorázově po domluvě za 80,- (členové spolku Doupě za 250,- nebo jednorázově po domluvě za 40,-)

Mimi hrátky

Přijďte mezi nás se svou dcerkou či synkem a společně si pohrajeme, zazpíváme, zacvičíme            a třeba i popovídáme. Nenásilnou formou budeme dětem nabízet různorodé aktivity pro jejich pozornost a všestranný rozvoj. Společná hra a komunikace pomáhá rozvíjet nejen naše dítě, ale i nás samotné.

Každý človíček je jedinečný a má své potřeby, proto se nemůžeme divit, že zrovna nechce spolupracovat a dělá úplně něco jiného. Nevadí, nechme ho. I to je pro naše dítě důležité.

“Cvičení” je pro děti od cca 12-ti do 24 měsíců a jejich rodiče. Aktivity se budeme snažit přizpůsobovat psychomotorickému vývoji dětí.

Doupě vzniklo za účelem setkávání dětí a jejich blízkých a je k tomu plně přizpůsobeno.          K dispozici jsou deky, míče, míčky, hračky pro nejmenší, karimatky, kostky aj.

Těší se na vás …..

Kdy: středa od 10:00 do 11:00

Příspěvek: 500,- za 10 setkání nebo jednorázově po domluvě za 80,- (členové spolku Doupě za 250,- nebo jednorázově po domluvě za 40,-)

Hrátky s dětmi

Program pro děti od cca 2 do 4 let a jejich blízké (rodiče, prarodiče, tety, strýce atd.). Společně se budeme těšit z her, říkanek, písniček, tance, pohybu a tvoření. Cílem programu je příjemně prožít společné chvíle, rozvíjet fantazii, slovní zásobu a pohybovou zdatnost. Lekce jsou přizpůsobovány konkrétnímu složení skupiny tak, abychom si společný čas co nejvíce užili. Nebudeme lámat rekordy a soutěžit, budeme sledovat pokroky dětí a těšit se z nich.

Těší se na vás Lucie Krčmová a Zuzanka (tel.: 777 284 618).

Kdy: středa od 9:30 do 11:00

Příspěvek: 80,- / setkání (pro členy spolku Doupě za 40,-)

Šikulové

Tvořivý program pro děti od 3 let i dospělé. Aktivity jsou zaměřeny na rozvoj kreativity a zručnosti dětí. Trháme, stříháme, mačkáme, tiskáme, lepíme, malujeme vším možným, vykrajujeme, modelujeme, pracujeme s přírodními materiály, ale třeba i s plasty.

Dospěláci u nás děti neodkládají, nesedí a nekoukají. Naopak, přikládají ruku k dílu a tvoří společně s dětmi. Výsledkem je radost ze společné práce a dílo, které si každý může odnést domů a radovat se z něj ještě dlouho poté.

Aktivity jsou přizpůsobovány věku dětí. Účastnit se mohou i ti mladší, a když je to přestane bavit? Nevadí, v herně si najdou jinou zábavu:)

Těší se na vás Lucie Laštovková a Míša Svobodová.

Kdy: pátek od 16:00 do 18:00 (více info na fb)

Příspěvek: 80,- / setkání (pro členy spolku Doupě za 40,-)

Hrajeme si anglicky

Program je pro děti od 3 do 6 let, které si chtějí hrát a přitom se učit angličtinu. Společně se zábavnou formou budeme učit barvy, číslovky, zvířátka, části těla, jednoduché říkanky i písničky (30 min hravé výuky, 15 min volná zábava pro děti). Rodiče se mohou zapojit nebo si odpočinout u čaje či kávy a popovídat s ostatními.
Angličtina je zábava!

Těší se na vás …?

Výzva pro mamky, taťky, babičky, dědečky, strýce či tetičky! Umíte anglicky a chtěli byste hravou formou učit angličtinu předškolní děti? Doupě je Vám otevřené. Nestyďte se a ozvěte se na info@doupeblovice.cz.

Kdy: 

Příspěvek: 

Cvičení pro těhotné

Program je vhodný pro ženy, které plánují těhotenství, těhotné ženy po ukončení 1. trimestru a ženy po porodu, které si chtějí zacvičit a zrelaxovat se. Cvičení je zaměřené na posílení a protažení celého těla, dechová a relaxační cvičení. Při cvičení využíváme automasáže, relaxační hudbu a aromaterapii. 

Na lekci si vezměte pohodlné oblečení, podložku, deku. 

Těší se na Vás Veronika Průchová (tel.: 777 264 494)

Kdy: v případě zájmu min. 5 maminek vždy podle domluvy

Příspěvek: 80,- za lekci

Cvrčci v Doupěti

Program pro maminky a jejich miminka. Společně si můžeme povídat o všem, co vás zajímá kolem mateřství jako např. téma kojení (kojení a diety, kojení a cvičení, noční kojení, kojení a okolí, bolestivé kojení, …), nošení dětí (šátek, nosítko, vysvětlení pojmů, možnost vyzkoušení úvazu), první příkrmy (kdy začít, oblíbené recepty, zdravá výživa, …), očkování a nemoci (o čem se málo mluví, pozitiva a negativa očkování, …), bezplenková metoda, látkové pleny. Cílem setkávání je sdílení zkušeností, inspirace, podpora v mateřství. Nejedná se o přednášky zkušených odborníků, radíme si jako maminky navzájem. Pokud by byl zájem o odborné zpracování tématu, můžeme i to zařídit.

V Doupěti jsou k dispozici podložky, deky, hrací deky, hračky pro nejmenší.

Výzva pro maminky (příp. i tatínky), kteří jsou se svými miminky na rodičovské dovolené! Chtěli byste se seznámit s rodiči, kteří jsou v podobné životní fázi jako Vy? Můžete převzít „vedení tohoto programu“ nebo si připravit vlastní dle své fantazie a potřeb. Doupě je Vám otevřené. Nestyďte se a ozvěte se na info@doupeblovice.cz.

Kdy: 

Příspěvek: